Brandium Ataşehir AVM logo

Tel: (0216) 574 3333

Adres: Küçükbakkalköy Mh. Bostancı Dudullu Caddesi, No: 25-27, Brandium Alışveriş Merkezi, Pk: 34750, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Brandium Ataşehir AVM, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Kayışdağı Mah. mahallesinde (Bostancı Dudullu Caddesi) yer alıyor. Brandium Ataşehir AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Brandium Ataşehir AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Brandium Ataşehir AVM
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Brandium Ataşehir AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Brandium Ataşehir AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Brandium Ataşehir AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Brandium Ataşehir AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...