Adres: Büyükçekmece, Sanayi Cd, 2. Kısım, , İstanbul, Türkiye


BP-Hadımköy Gişeler, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 2. Kısım Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. BP-Hadımköy Gişeler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. BP-Hadımköy Gişeler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak BP-Hadımköy Gişeler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak BP-Hadımköy Gişeler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: BP-Hadımköy Gişeler

0 görüş var

BP-Hadımköy Gişeler adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
BP-Hadımköy Gişeler
2. Kısım Mah.Sanayi Caddesi, Başakşehir, İstanbul.
BP-Hadımköy Gişeler

Aşağıdaki formu kullanarak BP-Hadımköy Gişeler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...