Tel: (0232) 250 5050

Adres: Saim Çıkrıkçı Caddesi, No: 59, Bozyaka, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Bozyaka SSK Hastanesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Bozyaka SSK Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bozyaka SSK Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Karabağlar ilçesi Bozyaka semtinde bulunan İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Üçyol metro durağına yaklaşık 10 dk. yürüyüş mesafesinde olup, otobüs seferleri ile de tüm ilçe ve semtlerden kolay ulaşım sağlanabilir.


0 görüş var

    Bozyaka SSK Hastanesi
    Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bozyaka SSK Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bozyaka SSK Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bozyaka SSK Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bozyaka SSK Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...