Adres: Trabzon, Boztepe Çamlık Sk, 5, 61030 Boztepe, , Trabzon, Türkiye


Boztepe, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Boztepe Mah. mahallesinde (Boztepe Çamlık Sokak) yer alıyor. Boztepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boztepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boztepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boztepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boztepe

1 görüş var

  • 1976-77 yıllarında boztepede 2 yıl bando bölüğünde askerlik yaptım trabzonda çok hatıralarım var.Hem şehir hemde İNSANLARI çok iyidir. trabzonun livirpulu yendiği maçta o staddaydım herşey gönlünüzce olsun TRABZON.

    Misafir, 10.08.2011 15:51:00

Boztepe adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Boztepe
Boztepe Mah.Boztepe Çamlık Sokak, Ortahisar, Trabzon.
Boztepe

Aşağıdaki formu kullanarak Boztepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...