Boztaş Cıvata Sanayi hakkında

Boztaş Civata San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Ham madde, yarı mamül ve mamül sınai ve zirai her türlü malın ihracı, ithali ve dahili ticareti ile, demir ve çelik mamülleri sanayi ve ziraat aletleri sanayini doğrudan doğruya veya dolaylı olarak ilgilendiren yardımcı ve tamamlayıcı sanayi kurmak ve işletmek, Şirket maksat ve konusunun tahakku için her türlü gayrimenkul ve menkul malları satın alır satar kiraya verir üçüncü şahıslardan kiralar rehin ve ipotek eder, bunlar üzerinde her şekilde tasarufi ve iltizami muamelelerde bulunur, şirket menfaatlerinin korunması için üçüncü şahıslardan ipotek alır ipotek verir ve fek eder, Şirketin borç ve alacaklarına ilişkin olarak ipotek rehin ve kefalet vremek ve almak, ipotek ve kefaletleri tadil ve fesih etmek, Demir ve çelik mamülleri sanayi ile ilgili civata, somun, pul, rondela gibi her türlü bağlantı elemanlarını imal etmek, ihracatını, ithalatını ve dahili ticaretini yapmak ve 6. 3. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Boztaş Cıvata Sanayi için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  boztaş cıvata sanayiİstanbulfirmavidabağlantı elemanlarımetalcivatabeyoğlu

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar