Tel: (0216) 593 0820

Adres: Aydınlı Mahallesi, Tem Yanyol Caddesi, No: 2, Aydınlı, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde (Boya Vernik Organize Sanayi Sitesi) yer alıyor. Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB)
    Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB)

Aşağıdaki formu kullanarak Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...