Adres: Kadıköy, Bahçelerarası Sk, 31, 34744 Bostancı, , İstanbul, Türkiye


Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Bostancı Mah. mahallesinde (Bahçelerarası Sokak) yer alıyor. Bostancı Gösteri Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bostancı Gösteri Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bostancı Gösteri Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bostancı Gösteri Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bostancı Gösteri Merkezi

0 görüş var

Bostancı Gösteri Merkezi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Bostancı Gösteri Merkezi
Bostancı Mah.Bahçelerarası Sokak, Kadıköy, İstanbul.
Bostancı Gösteri Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bostancı Gösteri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...