Tel: (0216) 361 0853

Adres: Prof: Ali Nihat Tarlan Cad. No: 40 Bostancı, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Bostancı Mah. mahallesinde yer alıyor. Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu

0 görüş var

Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu
Bostancı Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 361 0853 Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bostancı Atatürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...