Adres: Bornova, 1410. Sk, 228-232, 35050 Doğanlar, , İzmir, Türkiye


Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü, İzmir ili Bornova ilçesinin Doğanlar Mah. mahallesinde (1410. Sokak) yer alıyor. Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü

0 görüş var

Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü
Doğanlar Mah.1410. Sokak, Bornova, İzmir.
Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Borusan İzmir Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...