Tel: (0232) 478 1855

Adres: Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi, Bornova, 35050 İzmir, İzmir, Türkiye


Bornova Polis Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Doğanlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Bornova Polis Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova Polis Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bornova Polis Okulu
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.06 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova Polis Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova Polis Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova Polis Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova Polis Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...