Tel: (0232) 347 4343

Adres: Milli Eğitim Vakfı Bornova Öğretmenevi, 252. Sokak, No: 21/1, Pk: 35030, Bayraklı, Bornova, İzmir, Türkiye


    kategoriler:

Bornova Öğretmenevi, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Mansuroğlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Bornova Öğretmenevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova Öğretmenevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bornova Öğretmenevi
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova Öğretmenevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova Öğretmenevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova Öğretmenevi

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova Öğretmenevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...