Tel: (0232) 388 0317

Adres: Bornova İlçe Emniyet Müd, Bornova, 35040 Kazım Dirik, , İzmir, Türkiye


Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (166. Sokak) yer alıyor. Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü
  Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6 puan aldı.
 • O dereden çok sular akmış .03/06/2014 Tarihinde Bornova Emniyet Pasaport Şubesinden Ön Bilgi Almak İçin Gittim.(aşırı derecede stres vardı) Sivil Memur Hangi Evrakları Temin Edilmesini Güzel Bir şekilde Anlatıyor.Vermiş Olduğu Müracat Evrak Üzerinde Keçeli Kalem İle İşaretliyor.06/06/2014 Tarihinde Pasaport Çıkarmak İçin Gittim.Parmak izi Alan ve Üst Katta İşlem Yapan Sivil,Resmi Memur ve Amirleri Son Derece Güler Yüzlü ve Sıcak İnsanlar(ortamı gördüğünüzde stres kalmıyor)

  5/ 5 yıldız
  ,

 • cok yanlıs bılgılendırme yapılıyor.ve ınsanlara karsı cok saygısızlar. ozellıkle pasaport kısmında calısan memurlar.ınsanlar o kısımdakı polıslere kıbar davrandıkca memur arkadaslar cok kaba ve sert davranıyorlar.merak edıyorum polıs olmasalar sokaktakı bır vatandasa o tarz davranabılırlermı.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...