Bornova Belediyesi logo

Tel: (0232) 388 7845 veya (0232) 388 7846

Adres: Kazımdirik Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 38, Belediye Başkanlığı Binası, Bornova, İzmir, Türkiye


Bornova Belediyesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Bornova Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bornova Belediyesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6 puan aldı.
  • İnönü mahallesi 771 sokak No:39 nolu evin bahçesinde halkımızın vergileriyle alınan yüzlerce kaldırım parke taşı bulunuyor, tam karşısında ise park var onarmak için devlet veya belediyemiz gine masraftan kaçınmayarak kaldırım taşı getirdi, oysaa o evin bahçesinde yüzlerce var. bunu yazmak vatandaşlık görevim saygılarımla

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...