Tel: (0232) 388 7845 veya (0232) 388 7846

Adres: Kazımdirik Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 38, Bornova, İzmir, Türkiye


Bornova Belediyesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Bornova Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova Belediyesi

1 görüş var

  • İnönü mahallesi 771 sokak No:39 nolu evin bahçesinde halkımızın vergileriyle alınan yüzlerce kaldırım parke taşı bulunuyor, tam karşısında ise park var onarmak için devlet veya belediyemiz gine masraftan kaçınmayarak kaldırım taşı getirdi, oysaa o evin bahçesinde yüzlerce var. bunu yazmak vatandaşlık görevim saygılarımla

    Misafir, 11.03.2014 12:31:00

Bornova Belediyesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 6.43 puan almıştır.
Bornova Belediyesi
Kazım Dirik Mah.Fevzi Çakmak Caddesi, Bornova, İzmir.
+90(0232) 388 7845 Bornova Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...