Tel: (0212) 550 1661

Adres: Ambarlı Dolum Tesisleri Y. Şehit Piyale Er Yavuz Bahar Sok. No: 4 Vestel Zorlu Binası Aşağı Ambarlı Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Borkan Tekstil, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Ambarlı Mah. mahallesinde (Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Borkan Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Borkan Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Borkan Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Borkan Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Borkan Tekstil

0 görüş var

Borkan Tekstil adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Borkan Tekstil
Ambarlı Mah.Fevzi Çakmak Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 550 1661 Borkan Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Borkan Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...