Tel: (0388) 311 7115

Adres: Bor Belediyesi, Bor, , Niğde, Türkiye


Bor Belediyesi, Niğde ili Bor ilçesinde yer alıyor. Bor Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bor Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bor Belediyesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.
  • merhabalar ramazan ayı boyunca devam eden sahur ve iftar vaktinde çalmış olduğunuz siren sesleri bebeklerimizi korkutuyor. lütfen bu konuda duyarlı olursanız seviniriz.herşey çocuklarımız için bildiğiniz üzere. ilgilerinize

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bor Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bor Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bor Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bor Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...