Bomonti Park AVM (Elysium) logo

Tel: (0212) 246 5380

Adres: Cumhuriyet Mh. Kazım Orbay Caddesi, No: 3, Elysium Alışveriş Merkezi, Pk: 34381, Bomonti, Şişli, İstanbul, Türkiye


Bomonti Park AVM (Elysium), İstanbul ili Şişli ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Kazım Orbay Caddesi) yer alıyor. Bomonti Park AVM (Elysium) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bomonti Park AVM (Elysium) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bomonti Park AVM (Elysium) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bomonti Park AVM (Elysium) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bomonti Park AVM (Elysium)

Aşağıdaki formu kullanarak Bomonti Park AVM (Elysium) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...