Tel: (0212) 246 5380 veya (0212) 246 5382

Adres: Kazım Orbay Cad. No: 3 Bomonti Park Avm, Bomonti, Şişli, İstanbul, Türkiye


Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü emlak ve gayrimenkul ile ilgili yatırımlar, bunların geliştirilmesi satışı satın alınması kiralanması kiraya verilmesi ve Türkiye içinde ve dışında her türlü gayrimenkul, bina vealışveriş merkezlerinin alınması satılması kiralanması ve yönetimi, Arsalar üzerinde bina inşa edilmesi de dahil emlak ve gayrimenkuller ile ilgili her türlü ticari işlem yapılması ve Türkiye'de emlak projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması, He nevitaşınır ve taşınmaz malları ve bunlara ilişkin haları satın alabilir, kiralayabilir, ithal edebilir, ifraz vetevhid işlemleri yapabilir, şirkete ait her nevi taşınır ve taşınmaz malları satabilir, kiraya verebilir, bina inşa edebilir, dekore edebilir ve bunları donatabilir veya bina inşa veya dekore ettirebilir ve inşaat ve dekorasyon işlerinden önce veya sonra ilgili gayrimenkulleri satabilir veya kiralayabilir vedonatabilir ve; şirket için gerekli taşıt araçlarını satın alabilir, işletebilir, kiralayabilir, satabilir, kiraya verebilir, yani ve şahsi her türlü işlem ve tasarruflarda bulunabilir Borç ve alacalarının temini açısından şirket taşınır ve taşınmaz malları üzerinde ipotek, rehin ve diğer ayni veya şahsi hakları tesis edebilir veya 3. kişi ve kuruluşlara ait taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde şirket veya 3. şahıslar lehine ipotek, rehin ve diğer he türlü ayni veya şahsi haları tesis ve fek edebilir; şirket üçüncü şahılara olan borçları nedeni ile 3. şahıslar lehine şirketin işletme adı ve ünvanı ile birlikte şirketin mal varılğı veya münfeiden herhangi bir türden malları ve malı ve bilumum işletme tesisatı üzerine ticari işletme rehni tesis edebilir, fek edebilir, keza şirket 3. şahılardaki alacaları nedeni ile, 3. hakiki ve hükmi şahısların işletme adı ve ünvanı ile birlikte onların tüm mal varlıkları veya münferiden herhangitürden malları ve malı bilumum işletme tesisatları üzerine kendi lehine ticari işletme rehni tesis edebilir, fek edebilir. Şirket 3. şahısların yurt içi ve yurt dışı banka ve sair kredi ve finans kuruluşları ile hehangi 3. gerçek veya tüzel kişilere olan Türk lirası veya döviz borçlarının temini açısından 3. kişinin alacaklısı konumundaki kişiler lehine taşınır vetaşınmaz malları üzerinde ipotek, rehin ve diğer ayni veya şahsi haları tesis edebilir, 3. şahısların borçlarının temini için kendisine ait taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde şirket veya 3. şahıslar lehine ipotek, rehin ve diğer her türlü ayni veya şahsi hakları tesis ve fek edebilir ve 20. 4. 2011 tarihinde


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bomonti Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...