Tel: (0374) 215 3760

Adres: Tabaklar Mh. İzzet Baysal Caddesi, Hükümet Konağı, Merkez, Bolu, Türkiye


Bolu Valiliği, Bolu ili Bolu Merkez ilçesinin Tabaklar Mah. mahallesinde (İzzet Baysal Caddesi) yer alıyor. Bolu Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bolu Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bolu Valiliği
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bolu Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bolu Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bolu Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Bolu Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...