Tel: (0212) 685 2927

Adres: Hicret Mah. Kıbrıs Cad. 209 Sk. Bolluca, Arnavutköy, İstanbul, Türkiye


Bolluca Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde yer alıyor. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bolluca Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bolluca Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bolluca Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bolluca Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Bolluca Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Bolluca Ticaret Meslek Lisesi
, Arnavutköy, İstanbul.
+90(0212) 685 2927 Bolluca Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bolluca Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...