Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü logo

Tel: (0212) 359 5400

Adres: Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Bü Güney Kampüsü (merkez), Pk: 34342, Bebek, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Bebek Mah. mahallesinde (BÜ Güney Kampüsü) yer alıyor. Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...