Tel: (0216) 376 3000

Adres: Fevzi Çakmak Cad. Kelebek Sok. No: 15 Gülsuyu Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Profil Kasa, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Gülsuyu Mah. mahallesinde (Kelebek Sokak) yer alıyor. Boğaziçi Profil Kasa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Profil Kasa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Profil Kasa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Profil Kasa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Profil Kasa

0 görüş var

Boğaziçi Profil Kasa adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2 puan almıştır.
Boğaziçi Profil Kasa
Gülsuyu Mah.Kelebek Sokak, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 376 3000 Boğaziçi Profil Kasa

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Profil Kasa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...