Tel: (0232) 433 0589

Adres: Konak, Barbaros Hayrettin Paşa Cd, 35120 Boğaziçi, , İzmir, Türkiye


Boğaziçi Polis Karakolu, İzmir ili Konak ilçesinin Boğaziçi Mah. mahallesinde (Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi) yer alıyor. Boğaziçi Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Polis Karakolu

0 görüş var

Boğaziçi Polis Karakolu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Boğaziçi Polis Karakolu
Boğaziçi Mah.Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Konak, İzmir.
+90(0232) 433 0589 Boğaziçi Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...