Adres: Beşiktaş, Muallim Naci Cd, 59, 34347 Ortaköy, , İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Köprüsü, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Muallim Naci Caddesi) yer alıyor. Boğaziçi Köprüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Köprüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Köprüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Köprüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Köprüsü

0 görüş var

Boğaziçi Köprüsü adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Boğaziçi Köprüsü
Ortaköy Mah.Muallim Naci Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
Boğaziçi Köprüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Köprüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...