Tel: (0216) 346 8180

Adres: Elmalıçeşme Sok. No: 27 Rasimpaşa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Kırtasiye, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Elmalı Çeşme Sokak) yer alıyor. Boğaziçi Kırtasiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Kırtasiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü büro ve okul kırtasiye ve ambalaj malzemelerinin toptan ve perakende alımı satımı ile iharacat ve ithalatı ve ana sözleşmesinde ve 17. 3. 2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Kırtasiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Kırtasiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Kırtasiye

0 görüş var

Boğaziçi Kırtasiye adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Boğaziçi Kırtasiye
Rasimpaşa Mah.Elmalı Çeşme Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 346 8180 Boğaziçi Kırtasiye

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Kırtasiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...