Tel: (0212) 312 6400 veya (0212) 312 6401

Adres: Fatih Orman Müdürlüğü Karşısı Hacı Osman Bayırı Sarıyer, Boğaziçi İmar Müd, 34457 Çamlıtepe, , İstanbul, Türkiye


Boğaziçi İmar Müdürlüğü, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Çamlıtepe Mah. mahallesinde (Boğaziçi İmar Müd) yer alıyor. Boğaziçi İmar Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi İmar Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Boğaziçi İmar Müdürlüğü
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi İmar Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi İmar Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi İmar Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi İmar Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...