Tel: (0212) 311 3600

Adres: Kocatepe Mh. Abdülhak Hamit Caddesi, No: 21, Pk: 34437, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Abdülhak Hamit Caddesi) yer alıyor. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ), elektrik enerjisi dağıtımı, perakende satışı ve perakende satış hizmeti yapmak Faaliyet konuları ile ilgili menkul ve gayrimenkuller ile her türlü her türlü ayni ve fikri haklara tasarruf etmek menkul ve gayrimenkul kiralamak ve kiraya vermek kamulaştırma işlemlerini gerçekleştirmek ve şirketin 5. 10. 2004 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü

4 görüş var

 • Kurumumuza telf.ile ulaşmak zor isleri çözmek için telef.var ken isi birakip orda Ugrasiyoruz ilginizi bekliyorum

  Misafir, 04.03.2014 08:02:00

 • sayaç okumaya gelen görevlinin sayacımızda arıza tespit ettiği ve acilen saatimizin değiştirilmesini veya arızanın giderilmesini için başvurmamız gerektiğini söyledi...Kuruma telefon ile müracat ettiğimizde bir hafta içinde engeç 10 gün içinde arıza servisinin saate müdahale edeceği söylendi...ikinci sayaç okuma dönemi geldi memur arızanın giderilemediğini sayaçın okunamadığığını söyleyip sayaçtaki numara üzerinden faturamızı verdi ve ahşap kasa ve kısa devre ve saatten çıkan kıvılcımların saati patlatabileceği söylendi... Kuruma telefon ile gün boyunca ulaşmaya çalıştık hiçbir telefon ne de santral cevap vermedi... son çare mail ile iletişime geçmeye çalıştık, mail ile başvuru linki de çalışmadı.

  Misafir, 13.12.2013 15:10:00

 • 2 gündür idarenizi arıyorum santral bağlıyor fakat hiçbir şekilde tlf açılmıyor bu ne sorumsuzluk evden çıkamayan bir vatandaş sizlere sorunu hakkında nasıl ulaşacak..yeteri kadar hatta yüklüce paranızı alıyorsunuz..Şimdi sizin bana dönmenizi ve bu sorunumu açıklamanızı bekliyorum.Bilginize

  Misafir, 12.12.2013 15:43:00

 • 186 nolu hattınız sadece dinliyor. sorunlar çözülmüyor.

  Misafir, 05.12.2013 11:29:00

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü
Kocatepe Mah.Abdülhak Hamit Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 311 3600 Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...