Tel: (0212) 243 7080

Adres: İlk Belediye Cad. Otçu Sok. No: 5/1 Şahkulu Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Boğaziçi Elektrik, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şahkulu Mah. mahallesinde (Otçu Sokak) yer alıyor. Boğaziçi Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat ve konusuyla ilgili elektrik enerji ve haberleşme kablolarını her türlü elektrik elektronik malzemelerini . . . . imal ihraç ithal dahili ticareti pazarlamasını perakende ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Elektrik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Boğaziçi Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...