Tel: (0212) 331 1000

Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 10 Şişli , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 31 senedir faal

Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş., İstanbul ili Şişli ilçesinin Huzur Mah. mahallesinde (Cendere Caddesi) yer alıyor. Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar programları üretilmesi çoğaltılması ve satılması, Dahilde ve dış piyasalardan uzun orta kısa vadeli istikrazlar akdetmek aval ve kefalet kredileri temin etmek ve gerektiği taktirde şirketin gayrimenkullerini terhin etmek tahvilat ihraç etmek, Maksat ve konusu ile ilgili her türlü menkul ve gayrimenkul haklar iktisap etmek işletmek kiralamak kiraya vermek icabında almak ve satmak başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ipotek tesis etmek tescil etmek vey bunlar üzerinden her türlü hakları iktisap etmek başkalarına ait gayrimenkuller üzerine şirket lehine tesis edilmiş ipotekleri fek etmek kaldırmak rehinleri ve iktisap edilmiş diğer hakları kaldırmak, Şirket borçlarının veya kredilerinin ödenmesini teminen veya bir teminat almak gayesiyle veyahut hakiki ve hükmi üçüncü şahıslara kefaleten şirketin tasarrufu altında bulunan gayrimenkulleri alacaklıları lehine ipotek etmek veya şirketin menkul mallarını rehin etmek tesis edilmiş bu ipotekleri kaldırmak veya bu rehinleri geri almak, Bilgisayar ve yan ürünleri konusunda yayıncılık yapmak, Bilgisayar ve programlama ile ilgili teknik malzeme, mamuller ve dahili ticareti, imalatı, pazarlaması, ihracatı, ithalatı ve konusu ile ilgili mümessillik ve acentelik almak ve komisyon, mümessillik ve acentelik tesis etmek ve 26. 6. 2003 tarihli olağan genel kurul kararında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş.
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Boğaziçi Bilgisayar Tic. Ve San. A.Ş.