Adres: Bjk Çilekli Spor Tesisi, Beşiktaş, 34335 Levent, , İstanbul, Türkiye


BJK Çilekli Spor Tesisi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde yer alıyor. BJK Çilekli Spor Tesisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. BJK Çilekli Spor Tesisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak BJK Çilekli Spor Tesisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak BJK Çilekli Spor Tesisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: BJK Çilekli Spor Tesisi

0 görüş var

BJK Çilekli Spor Tesisi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
BJK Çilekli Spor Tesisi
Levazım Mah., Beşiktaş, İstanbul.
BJK Çilekli Spor Tesisi

Aşağıdaki formu kullanarak BJK Çilekli Spor Tesisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...