Tel: (0352) 235 3433 veya (0352) 235 2515

Adres: Erciyesevler Mah. Tuna Cad. Kumlu Sk. Elibol Emre Apt Altı No: 14 / A Kocasinan - Kayseri Kayseri, Türkiye


Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (Tuna Caddesi) yer alıyor. Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Kulübümüz 7-14 yaş çocuklara okulda bulunmadıkları saatlerde hizmet vermektedir. Okul ödevleri yanında çeşitli fiziksel sosyal etkinliklerle desteklenmekte olup ev yemeklri ikram edilmektedir. Kurumumuz 08. 00-18. 30 saatleri arası açıktır.


0 görüş var

    Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bizim Ev Çocuk Kulübü ve Etüt Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...