Tel: (0216) 478 6550 veya (0216) 478 6552

Adres: Bağdat Cad. Zincirliköşk Sok. No: 10 Beyaz Fırın Yanında Köşk Apt. Dük: 1 Erenköy Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Bistro 33 Restaurant Cafe Bar, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Zincirli Köşk Sokak) yer alıyor. Bistro 33 Restaurant Cafe Bar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bistro 33 Restaurant Cafe Bar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bistro 33 Restaurant Cafe Bar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bistro 33 Restaurant Cafe Bar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bistro 33 Restaurant Cafe Bar

Aşağıdaki formu kullanarak Bistro 33 Restaurant Cafe Bar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...