Tel: (0212) 631 1558

Adres: Millet Cad. No: 42 Karagül İş Merkezi Kat: Zemin Beyazıtağa Mh. Fındıkzade Fatih, , İstanbul, Türkiye


Birmed Tıbbi Cihazlar, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Birmed Tıbbi Cihazlar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Birmed Tıbbi Cihazlar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sağlık ve kimya sektöründe her türlü mekanik, elektrikli ve elektronik tibbi cihaz, her türlü tıbbi malzeme alet, edevat, teşhis ve tedavi için gerekli mamül, yarı mamül ve hammadde. . . . . . alımı, saımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. şirket yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kuruluşların açmış oldukları ihalelere girer teklif verir taahütlerde bulunur ipotekler verir teminatlar yatırır, gerektiğinde ipotekleri kaldırır veya vermiş olduğu teminatla rı geri çeker. Şirket amaç ve konularının gerektirdiği bilcümle menkul ve gayrimenkul malları temellük edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hakiki tasarrufta bulunabilir bu kabil malları satın alabilir inşa ettirebilir başkalarına kiraya verebilir veya kiralayabilir onarabilir yahut genişletebilir ipotekleri tebdil tecrit ve fekkedebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Birmed Tıbbi Cihazlar
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Birmed Tıbbi Cihazlar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Birmed Tıbbi Cihazlar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Birmed Tıbbi Cihazlar