Tel: (0258) 373 0909 veya (0535) 607 5093

Adres: Merkez Efendi Mahallesi, Kazım Kaynak Caddesi, 1736/7 Sokak, No: 2, Pk: 20100, Karaman, Denizli, Türkiye


Birlik Halı Saha, Denizli ili Merkezefendi ilçesinin Karaman Mah. mahallesinde (1736-7. Sokak) yer alıyor. Birlik Halı Saha yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Birlik Halı Saha nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Birlik Halı Saha nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Birlik Halı Saha konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Birlik Halı Saha

0 görüş var

Birlik Halı Saha adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.96 puan almıştır.
Birlik Halı Saha
Karaman Mah.1736-7. Sokak, Merkezefendi, Denizli.
+90(0258) 373 0909 Birlik Halı Saha

Aşağıdaki formu kullanarak Birlik Halı Saha ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...