Tel: (0212) 289 9300

Adres: İst. Trakya Serb. Böl. Ferhatpaşa Mah. Nato Karşısı Çatalca, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 11 senedir faal

Birlik Cam İstanbul Trakya Serbest Bölgesi Şubesi, İstanbul ili Çatalca ilçesinde yer alıyor.

Her türlü camdan mamül ısı kaybını önleyici çift cam oto camı renkli cam cam eşya ayna cam macunu her türlü yapıştırıcı ve tutturucu malzeme makina techizat ve tesisat doğrudan doğruya veya bilvasıta imali alım ve satımı yapmak Şirketin amacı ve konuları ile ilgili her türlü taşınabilir ve taşınmaz mal satın almak, bunları işletmek, kiraya vermek, satmak, devretmek, ferağ ve rızai taksim etmek Gerek şirketin ve gerekse üçüncü şahısların ve şirketlerin borçlarının teminatını teşkil etmek üzere sahibi bulunduğu gayrimenkullerini ipotek etmek, ipotek vermek ve 3. 3. 1997 tarihinde tescil edilen tadil mukaveelsinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Birlik Cam İstanbul Trakya Serbest Bölgesi Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...