Tel: (0212) 637 7925

Adres: Kurşunlu Sok. No: 11/A Akdeniz Han Sanayi Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


Birikim Metal Toka Aksesuar, İstanbul ili Güngören ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Kurşunlu Sokak) yer alıyor. Birikim Metal Toka Aksesuar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Birikim Metal Toka Aksesuar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Birikim Metal Toka Aksesuar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Birikim Metal Toka Aksesuar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Birikim Metal Toka Aksesuar

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Birikim Metal Toka Aksesuar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...