Tel: (0216) 459 8941

Adres: Bağdat Cad. No: 191 Gedik İş Merkezi Karşısı Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Birey Dershanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Birey Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Birey Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Birey Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Birey Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Birey Dershanesi

0 görüş var

Birey Dershanesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Birey Dershanesi
Bağlarbaşı Mah.Bağdat Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 459 8941 Birey Dershanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Birey Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...