Tel: (0216) 355 5219

Adres: Bağdat Cd. No:347 Erenköy, Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • hastane
  • Bu firma 19 senedir faal

Bioritm Sağlık Hizmetleri, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Bioritm Sağlık Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bioritm Sağlık Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sağlık sektöründe faaliyet göstermek üzere özel hastaneler, teşhis ve tedavi klinikleri, poliklinikler, doğumevi, kreşler, sağlıklı yaşam için spor ve jimnastik salonları, güzellik salonları, sağlık laboratuarları açar, kurar ve işletir. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için gerekli olan tıbbi alet ve edevatın, tıbbi cihazların alım ve satımını, gerekirse imalatını, ithalatını ve ihracatını gerçelştirebilir. . . ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bioritm Sağlık Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bioritm Sağlık Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bioritm Sağlık Hizmetleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Bioritm Sağlık Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...