Migros Gaziantep Binevler (MM) logo

Tel: (0850) 310 2163

Adres: Bınevler Mah. Ünıversıte Bulvarı No: 180, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Migros Gaziantep Binevler (MM), Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Binevler Mah. mahallesinde (Üniversite Blv) yer alıyor. Migros Gaziantep Binevler (MM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Gaziantep Binevler (MM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Gaziantep Binevler (MM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Gaziantep Binevler (MM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Gaziantep Binevler (MM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Gaziantep Binevler (MM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...