Tel: (0216) 564 0303

Adres: Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / İstanbul, Türkiye


Bim Merkez Deposu, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Abdurrahmangazi Mah. mahallesinde (Ebubekir Caddesi) yer alıyor. Bim Merkez Deposu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bim Merkez Deposu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bim Merkez Deposu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bim Merkez Deposu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bim Merkez Deposu

0 görüş var

Bim Merkez Deposu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
Bim Merkez Deposu
Abdurrahmangazi Mah.Ebubekir Caddesi, Sancaktepe, İstanbul.
+90(0216) 564 0303 Bim Merkez Deposu

Aşağıdaki formu kullanarak Bim Merkez Deposu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...