Tel: (0212) 245 9000

Adres: Meşrutiyet Caddesi, No: 90, Bilsar Binası, Pk: 34430, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Evliya Çelebi Mah. mahallesinde (Meşrutiyet Caddesi) yer alıyor. Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü manifatura konfeksiyon halı ayakkabı züccaciye bijuteri tuhafiye triko giyim emtiasının toptan ve perakende ticaretini yapmak Bu konularda gayrimenkul ve menkuller satın almak kiralamak veya kiraya vermek satmak ve bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis etmek ettirmek ve şirketin 8. 12. 2009 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Bilsar Tekstil A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...