Tel: (0312) 266 4686

Adres: Çankaya, Bilkent 1. Cd, 06800 Ortadoğu, , Ankara, Türkiye


Bilkent Hotel, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde (Bilkent 1. Cadde) yer alıyor. Bilkent Hotel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bilkent Hotel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bilkent Hotel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bilkent Hotel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bilkent Hotel

0 görüş var

Bilkent Hotel adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.12 puan almıştır.
Bilkent Hotel
Üniversiteler Mah.Bilkent 1. Cadde, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 266 4686 Bilkent Hotel

Aşağıdaki formu kullanarak Bilkent Hotel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...