Tel: (0212) 886 6464

Adres: Namık Kemal Mah. Orhan Veli Cad. No: 15kıraç - Esenyurt , İstanbul, Türkiye


Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız kendi ürünü olan sio ve fason üretim yapan kozmetik ve temizlik ürünleri firmasıdır.


0 görüş var

    Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti

Aşağıdaki formu kullanarak Bileşim Kimya Temizlik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...