Tel: (0212) 417 2757

Adres: Ali Galipbey Cad. No: 17 Merkez (Gaziosmanpaşa) Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Ali Galip Caddesi) yer alıyor. Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Böbrek taşı kırma ve her türlü poliklinik sağlık hizmetleri vermek. . . ve, Şirket konusu ile ilgili olarak amacına ulaşabilmek için lüzumlu gayrimenkulleri iktisap eder, devir, ferağ ve kiraya verir, kiralar, borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, kefalet, rehin ve diğer teminatları verir-alır, bunları değiştirir ve çözer, Şirket konusu ile ilgili olarak gayrimenkul hakları tasarruf edebilir, ortaklıklar kurabilir, kurulmuş olan ortaklıklara katılabilir, leyh ve aleyhine ayni haklar tesis edebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bilçek Böbrek Taşı Kırma ve Poliklinik Hizmetleri