Tel: (0212) 485 2601 veya (0212) 485 2602

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Biksan Sanayi Sitesi, D Blok Kat 4 No: 102, (yönetim) Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Biksan Sanayi Sitesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde yer alıyor. Biksan Sanayi Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Biksan Sanayi Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Biksan Sanayi Sitesi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Biksan Sanayi Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Biksan Sanayi Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Biksan Sanayi Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Biksan Sanayi Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...