Tel: (0212) 863 3060

Adres: E-5 Kry. No:, Sibakent Önü Türk Petrol Yanı Bika Renault Plaza Kat: 1 Mimarsinan (Merkez) Mh. Mimar Sinan Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Bika, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Batıköy Mah. mahallesinde (Ünlüsoy Caddesi) yer alıyor. Bika yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bika nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü sigorta konularında aracılık hizmetleri vermek. Gayrimenkul mülkiyeti ve ipotek ve irtifak gibi mülki yetten gayri ayni haklar iktisap edebilir bunları başkalarına ivazlı veya ivazsız devir ve ferağ edebilir gayrimenkulleri üzerinde her çeşit iltizami ve tasarrufi muamelelerde bulunabilir bunları satın alabilir satabilir tamir ve yeniden inşaa edebilir kiralayabilirler kiraya verebilir ipotek alabilir iktisap edeceği bütün ayni mukavelevi hakları tapuda tescil terkin ve fekki devir ve ferağ için her türlü muamele yi imar planları tevhit ve ifraz cins tashihi yaptırabilir kat mülkiyeti ve irtifakı tesis ettirebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bika nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bika konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bika