Jandarma Eğitim Komutanlığı logo

Tel: (0312) 464 7474

Adres: Ahlatlıbel Mh. İncek Bulvarı, Jandarma Eğitim Komutanlığı Pk: 06835, Beytepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Jandarma Eğitim Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Ahlatlıbel Mah. mahallesinde (Beytepe Jan. Eğitim Komutanlığı) yer alıyor. Jandarma Eğitim Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Jandarma Eğitim Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Jandarma Eğitim Komutanlığı
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.93 puan aldı.
  • 19/02/2014 Tarihinde müzenize okulumuzdan 98 resim yeteneği olan öğrencimizle,4 öğretmen ve 1 yöneticimiz ile yapmış olduğumuz ziyaretimiz sırasında gördüğümüz sıcak karşılama ve ilginizden son derece memnun olduk. Ayrıca öğrencilerimizin fotoğraflarının çekilip basılması ,ikramlarla uğurlanması bizleri son derece mutlu etti. Müzenin en çok tarihteki jandarma bölümü ,kullanılan savunma araçları ilgimizi çekti. Öğrencilerimize böyle bir hizmetle jandarmanın görevlerini öğretme fırsatını bize verdiğiniz için teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Şenay KOCAALP

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Jandarma Eğitim Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Jandarma Eğitim Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Jandarma Eğitim Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Jandarma Eğitim Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...