Tel: (0212) 244 1635 veya (0212) 252 8324

Adres: Maliye Beyoğlu Vergi Dairesi, Meşrutiyet Cad. no: 289 Şişhane, Beyoğlu, 34430 Şahkulu, , İstanbul, Türkiye


Beyoğlu Vergi Dairesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şahkulu Mah. mahallesinde yer alıyor. Beyoğlu Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beyoğlu Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı Gümüşsuyu, Şehitmuhtar Mahallesi, Bülbül Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kamerhatun Mahallesi, Kalyoncukulluk Mahallesi, Bostan Mahallesi, Tomtom Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Asmalımesçit Mahallesi, Kuloğlu Mahallesi, Pürtelaş Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mahallesi. İstiklal Caddesi, Meşrutiyet Caddesi, Lamartin Caddesi, Abdülhakhamit Caddesi, Bostanbaşı Caddesi, Boğazkesen Caddesi, Cumhuriyet Caddesi (tek numara olanlar 229’a kadar), Vali Konağı Caddesi (çift numaralar ve 30’a kadar), Teşvikiye Caddesi (tek numaralar), Abdi İpekçi Caddesi, Maçka Caddesi (tek numaralar), Dolapdere Caddesi (çift numaralar 2-164’e kadar), Kadırgalar Caddesi, Tarlabaşı Caddesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi (tek numaralar), Büyükhendek Caddesi (çift numaralar). » Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? TAKSİM GÜZERGAHI;Otobüs ile gelişte Şişhane otobüs durağında inilir, İstiklal Caddesi yolu ile gelinecekse, tramvaya bilinir tünel durağında(son durak) inilir. UNKAPANI GÜZERGAHI;Otobüs ile gelişte Şişhane otobüs durağında inilir, KASIMPAŞA GÜZERGAHI;Otobüs ile gelişte Şişhane otobüs durağında inilir, KARAKÖY GÜZERGAHI;Beşiktaş ve Eminönü güzergahından gelişte KARAKÖY köprü durağında inilir, Tünel yolu ile istiklal caddesi çıkışında inilir, Deniz yolu ile gelişte de Tünel kullanılmak suretiyle İstiklal Caddesi çıkışında inilir veya tünel kullanılmaksızın Bankalar Caddesi kullanılmak suretiyle yaya olarak ulaşılabilir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beyoğlu Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beyoğlu Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beyoğlu Vergi Dairesi

0 görüş var

Beyoğlu Vergi Dairesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Beyoğlu Vergi Dairesi
Şahkulu Mah., Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 244 1635 Beyoğlu Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Beyoğlu Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...