Tel: (0212) 251 5900

Adres: Bereketzade Cami Sokak No: 2 (galata Kulesinin 50 M Aşağısı), Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Bereketzade Mah. mahallesinde (Bereketzade Cami Sokak) yer alıyor. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hastane Galata kulesinin hemen altındaki cami sokakta yer alıyor. Hastane KKaraköy'e de çok yakın. Karaköy'e geldikten sonrada yine Galata yönüne doğru yukuştan çıkıldığında Göz Hastanesine varmak mümkün. Gelmeden önce hastaların telefon ile randevu almaları (telefonlar aşağıda) gerekiyor. Randevunuzu aldıktan sonra kayıt bürosunu bulup (Arkada bahçede yer alıyor büro) hasta kaydını yaptırıyor ve sonra girişteki göz polikliniklerinden bankalardaki gibi sıra numarası ile muayene işlemi gerçekleştiriliyor.

Randevu Tel: 0212 292 58 40 (7hat)

Göz 1 Kliniği Hasta Telefon Dahili No: 139

Göz 3 Kliniği Hasta Telefon Dahili No: 166

Göz 2 Kliniği Hasta Telefon Dahili No: 173

Göz 4 Kliniği Hasta Telefon Dahili No: 223


2 görüş var

  Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.
 • TEK KELİMEYLE MÜKKEMMEL PROF AHMET DEMİROK VE EKİBİNE ;ÇALIŞAN TÜM HASTANE PERSONELİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ(İNAN AİLESİ)

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ANNEMİZİ HASTANENİZ BÜNYESİNDE MUAYENE ETTİRİP AMELİYAT ETTİRDİK VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMETTEN ÖTÜRÜ TÜM HASTANE ÇALIŞANLARINA VE DOKTORLARINA SONSUZ MİNNETTARLIĞIMIZI BİR BORÇ BULURUZ HERŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ HERKESE DE BU DEĞERLİ HASTANEYİ ÖNERİYORUZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ....(IŞIK AİLESİ)

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...