Tel: (0212) 444 1443

Adres: BEYLİKDÜZÜ KOLAN HASTANESİ Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 17 Gürpınar/ Beylikdüzü / İSTANBUL İstanbul, Türkiye


Kolan Hastanesi Beylikdüzü, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Adnan Kahveci Mah. mahallesinde (Osmanlı Caddesi) yer alıyor. Kolan Hastanesi Beylikdüzü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kolan Hastanesi Beylikdüzü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kolan Hastanesi Beylikdüzü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kolan Hastanesi Beylikdüzü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kolan Hastanesi Beylikdüzü

0 görüş var

Kolan Hastanesi Beylikdüzü adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Kolan Hastanesi Beylikdüzü
Adnan Kahveci Mah.Osmanlı Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 444 1443 Kolan Hastanesi Beylikdüzü

Aşağıdaki formu kullanarak Kolan Hastanesi Beylikdüzü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...