Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü logo

Tel: 444 19 97 veya (0212) 867 5030

Adres: Ayazağa Mh. Hadım Koruyolu Caddesi, Ayazağa, Şişli, İstanbul, Türkiye


Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Ayazağa Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü
  Toplam 51 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.
 • Hayırlı olması dileğiyle basın yayın bölümü meslek yüksek okulunda. Beylikdüzü merkez kampüste yer alıyor.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Merhaba,basim ve yayin teknoloji bolumunu kazandim rica etsem hangi yerleske de oldugunu simdi ogrenebilme sansim var mi?

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa-Maslak Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...