Tel: (0216) 337 1929

Adres: Halitağa Cad. No: 46 Daire: 1 Rasimpaşa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Halitağa Caddesi) yer alıyor. Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu

1 görüş var

  • hayri bey anemi tedavi etiniz ama vermiş? oldugunuz kuşk ve yapılan o pilasdik ve ya her neyse kadının tum belini yara yaptı ne yapmamız lazım lutfen yardımcı olun tel 0536 2626228 ömer ş?enoglu

    Misafir, 20.05.2010 14:54:00

Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.94 puan almıştır.
Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu
Osmanağa Mah.Halitağa Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 337 1929 Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Beyin Sinir Cerrahisi Uzmanı Y. Doç. Dr. Hayri Uzunoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...